Призначено першого заступника голови райдержадміністрації

02 грудня 2019 року, у залі засідань райдержадміністрації, голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Онищенко представив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Такаджи.

Звертаючись із вітальним словом, очільник району побажав Дмитру Такаджи успіхів та наснаги у трудовій діяльності та плідної праці, спрямованої на розвиток Генічеського району.

Дмитро Такаджи подякував голові районної державної адміністрації за довіру та, у свою чергу, запевнив, що сподівається на плідну співпрацю у вирішенні актуальних питань району. Він також зазначив, що вже 19 років працює на державній службі, має дві вищі освіти – військову та у сфері державного управління.

Присутній на представлені голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов зазначив – Дмитро Антонович працюватиме у непростих умовах сьогодення, але сподівається, що наполегливою працею, через спільні дискусії, вирішуватиме важливі питання на благо району.

Під час представлення першого заступника, Андрій Онищенко висвітлив ситуацію, що склалася у смт Новоолексіївка з водопостачанням. Він зазначив, що водопостачання вже відновлено і наголосив – ми працюємо для людей! А представникам Новоолексіївської селищної ради побажав налагодити дві складові своєї роботи – підвищити комунікацію та менеджмент управління.

 

За інформацією сектору внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Більше від автора

Відбувся районний семінар вчителів російської мови та зарубіжної літератури у Партизанській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів

Відбувся перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів