04 грудня головою районної державної адміністрації Андрієм Онищенком проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.
На розгляд комісії винесено питання, що стосувалось захисту прав та інтересів малолітньої дитини та потребувало колегіального вирішення, а саме щодо визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею батька, який проживає окремо.
На комісії розглянуті матеріали справи, заслухані учасникі засідання та запрошені. По закінченню засідання комісії шляхом голосування прийнято рішення по справі виключно в інтересах дитини.
за інформацією Служби у справах дітей РДА




