Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

04 грудня головою районної державної адміністрації Андрієм Онищенком проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

На розгляд комісії винесено питання, що стосувалось захисту прав та інтересів малолітньої дитини та потребувало колегіального вирішення, а саме щодо визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею батька, який проживає окремо.

На комісії розглянуті матеріали справи, заслухані учасникі засідання та запрошені. По закінченню засідання комісії шляхом голосування прийнято рішення по справі виключно в інтересах дитини.

за інформацією Служби у справах дітей РДА

Більше від автора

Перший заступник голови райдержадміністрації знайомиться зі службами району

«Наша земля Україна»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів