СВЯТО ДЕРВІЗА БАЙРАМ У НОВООЛЕКСІЇВСЬКОМУ ЯСЛАХ-САДКУ №20 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

У вересні 2015 року у Новоолексівському яслах-садку № 20 Новоолексіївської селищної ради «Джерельце» було відкрито групу з вивчення кримськотатарської мови. А вже у жовтні для діточок цієї групи було проведено свято «Дервіза Байрам» («Свято врожаю»), на якому діти співали на рідній кримськотатарській мові, виконували національні танці. Дошкільнята з великою гордістю відобразили давні традиції татарського народу у відзначенні «Свята врожаю». На свято були запрошені почесні гості: заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Попова, голова регіонального меджлісу Ленур Люманов та голова Новоолексіївського меджлісу Вейсер Сарибелял, які звернулись до всіх присутніх з привітальним словом та словами вдячності до вихователів за те, що виховують у маленьких дошкільнят почуття поваги до рідного слова, свого народу, рідного краю. Заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова передала вихованцям ясел-садка «Джерельце» телевізор, який надійшов від керівника громадської організації «Крим-SOS» Віталія Захарчука за підтримки агентства УВКБООН.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть постійними, а гарні враження збережуться надовго.

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Засідання районного методичного об’єднання для вихователів дітей старшого дошкільного віку в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» Павлівської сільської ради

День захисника України відзначили маленькі патріоти своєї держави у Генічеському яслах-садку № 3 «Казка»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів