24 березня 2020 року відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якій розглянуто питання стосовно здійснення попереджувальних заходів щодо розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території району та функціонування місцевого антикризового штабу по забезпеченню незахищених верств населення продуктами харчування та медикаментами.
Андрій Онищенко зазначив, що наш обов’язок – надати підтримку людям, яким необхідна допомога .
За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення щодо продовження проведення заходів щодо розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території району та надання допомоги незахищеним верств населення та медичним закладам району продуктами харчування та медикаментами



