Рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19 березня 2020 року у Херсонській області тимчасово призупиняється надання пільг з проїзду в громадському транспорті.
Призупинення надання пільг з проїзду в громадському транспорті діятиме до закінчення карантину, запровадженого у зв’язку з епідемією Covid-19.


