Шановні мешканці Генічеського району!

Повідомляємо, що  мешканка міста Генічеськ, у якої була підтверджена коронавірусна інфекція, після лікування у Генічеській ЦРЛ має негативний результат тесту лабораторного обстеження на наявність коронавірусу.

Голова РДА                    Андрій ОНИЩЕНКО

Більше від автора

Проведено засідання атестаційної комісії

Сьогодні, 03 квітня до районної державної адміністрації завітали представниці Генічеської філії швачної фабрики «ВіД»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів