Пройшло засідання мультидисциплінарної команди

03 квітня в районній державній адміністрації під головуванням заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ пройшло засідання мультидисциплінарної команди щодо організації допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей під час надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби.

Більше від автора

Сьогодні, 03 квітня до районної державної адміністрації завітали представниці Генічеської філії швачної фабрики «ВіД»

На період карантину допомоги перепризначатимуться автоматично

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів