6 квітня 2020 року в районній державній адміністрації відбулось засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

06 квітня 2020 року в районній державній адміністрації відбулось засідання місцевої комісії ТЕБ та НС. На засіданні розглядалися питання протидії поширенню коронавірусної інфекції на території району

Більше від автора

Роз’яснення Кабінету Міністрів України щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів