Шановні мешканці Генічеського району!

Генічеська районна державна адміністрація повідомляє, що станом на 13 квітня 2020 року у районі підтверджено один випадок захворювання на коронавірус (жінка вже одужала та виписана з лікарні). На самоізоляції знаходиться 63 особи, знято з самоізоляції 90 осіб (скінчився термін). На обсервації в Новотроїцькій ЦРЛ знаходиться 17 осіб, які перетнули адмінмежу з тимчасово окупованою територією Криму на КПВВ «Чонгар». З початку дії карантину поліцією складено 33 адмінпротоколи, з них 3 на об’єкти торгівлі, 2 за порушення режиму самоізоляції, 2 на керівників продовольчого ринку, 26 за відмову від обсервації. Продовжує працювати антикризовий штаб при райдержадміністрації, сільгосппідприємствами району виділено на  придбання продуктів харчування -148000 грн., роздано 593 пакунка для малоімущих верств населення. Всіх бажаючих допомогти запрошуємо долучатися до роботи штабу. Телефон антикризового штабу 066 1808075

Більше від автора

Перерахунок пенсій 80-річним

Рішення №13 місцевої комісії ТЕБ та НС

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів