22 квітня 2020 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Такаджи, в рамках підготовки до курортно-туристичного сезону 2020 року, проведена робоча нарада з питання організації та контролю за перевезенням та утилізацією рідких та твердих побутових відходів на території Арабатської Стрілки.
В обговоренні нагальних проблем прийняли участь керівники та спеціалісти Генічеської міської ради, Щасливцевської сільської ради, Генічеського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Державної Азовської морської екологічної інспекції, КП «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», ТОВ «Еколог».



