Відбулась селекторна нарада

27 квітня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською обласною державною адміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, рейтингові показникі районів області за підсумками роботи у першому кварталі 2020 року

Більше від автора

Звернення організаційного комітету

Ви повинні знати, що Фонд соціального страхування України гарантує забезпечення соціального захисту застрахованих осіб

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів