05 травня 2020 року до Генічеського району завітали поважні гості. З метою підписання меморандуму щодо будівництва хабу для організації комфортного перетину громадянами України адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим на КПВВ «Чонгар» прибули Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України О.Ю.Резніков, Міністр інфраструктури України В.А.Криклій, в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І.І.Юрик, представник компанії «Сокар Енерджи» С.О.Коленченко, голова Херсонської облдержадміністрації Ю.В.Гусєв.Гості відвідали режимну та сервісну зони КПВВ «Чонгар» та підписали Меморандум. Надаємо фотозвіт з місця подій
- Домашня
- Підписання меморандуму на Чонгарі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»
Опубліковано
@dmin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin


