Підписання меморандуму на Чонгарі

05 травня 2020 року до Генічеського району завітали поважні гості. З метою підписання меморандуму щодо будівництва хабу для організації комфортного перетину громадянами України адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим на КПВВ «Чонгар» прибули Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України О.Ю.Резніков, Міністр інфраструктури України В.А.Криклій, в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І.І.Юрик, представник компанії «Сокар Енерджи» С.О.Коленченко, голова Херсонської облдержадміністрації Ю.В.Гусєв.Гості відвідали режимну та сервісну зони КПВВ «Чонгар» та підписали Меморандум. Надаємо фотозвіт з місця подій

Більше від автора

Увага! Термінова інформація!

Державна підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства діє!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів