Напередодні Дня Перемоги голова райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО разом з начальником управління соціального захисту Людмилою БУБНОВОЮ завітали в гості до інвалідів – учасників бойових дій, які мешкають у Генічеську. Разом з подарунками та квітами для ветеранів керівником райдержадміністрації була висловлена вдячність за їх подвиг на війні та побажання мирного неба, щастя та здоров’я.

Більше від автора

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів