Сьогодні 18 травня в райдержадміністрації відбулася селекторна нарада в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією

Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, будівництва лікарських амбулаторій, використання освітньої субвенції, питання розвитку економіки та інші.

Більше від автора

Сьогодні 18 травня виповнюється 76 років з дня депортації кримськотатарського народу

Аудитори Херсонщини

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів