Відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією

01 червня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Дмитра ТАКАДЖИ відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією. Розглядалися питання захисту прав дітей, боротьби з поширенням коронавірусу на території області, створення інвестиційних проектів та інші.

Більше від автора

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації нагадує

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів