Початок туристичного сезону в умовах карантинних обмежень

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» на всієї території  України продовжено дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Крім того, у регіонах, в яких встановлено карантин, органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції встановлюються додаткові протиепідемічні заходи.

Пом’якшення встановлених карантинних обмежень відбувається відповідно до стану епідемічної ситуації.

При цьому, головним санітарним лікарем України розробляються та затверджуються протиепідемічні заходи, які визначають особливості провадження діяльності суб’єктами господарювання на період карантину.

Так, відповідними постановами Головного санітарного лікаря України затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в готелях (Постанова № 22 від  21 травня 2020 року) та в закладах, що надають послуги з розміщення (Постанова № 36 від 06 червня 2020 року) на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

З метою дотримання встановлених протиепідеміологічних та профілактичних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та роботи в умовах адаптивного карантину, рішенням позачергового засідання місцевої комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року (протокол № 22) утворено відповідну моніторингову групу для проведення моніторингових обстежень місць перебування та обслуговування людей в закладах оздоровлення та населених пунктах району в період курортно-туристичного сезону 2020 року та затверджено її посадовий склад.

Робота моніторингової групи розпочата. Проводиться моніторингове обстеження місць перебування та обслуговування людей (готелі, заклади розміщення, пляжні території, заклади торгівлі, громадського харчування,   тощо).

Просимо всіх із розумінням ставитися до карантинних обмежень! Дотримуйтесь рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України навіть після послаблення карантину.

Більше від автора

УВАГА! ГЕНІЧЕСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ!

Проведено спільну перевірку здійснення пасажирських автоперевезень в Генічеському районі

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів