З нагоди відзначення 24-ї річниці Конституції України відбулись урочистості та церемонія покладання квітів

26 червня 2020 року з нагоди відзначення 24-ї річниці Конституції України  відбулись урочистості та церемонія покладання квітів  у парку ім. Т.Г. Шевченка за участю керівництва районної державної адміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, політичних партій, трудових колективів.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Більше від автора

«Два прапори – єдина країна»

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів