Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України!

Двадцять чотири роки тому, Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

Завдяки їй у нас є можливість створити розвинуте громадянське суспільство. Давайте докладемо всіх зусиль для формування вільної, справедливії спільноти, та побудови потужної та заможньої держави на демократичних і правових засадах.

Тож, від щирого серця  бажаю вам злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього.

Зі святом вас, дорогі друзі!

З Днем Конституції України!

 

Голова Генічеської районної

державної адміністрації                                        Андрій ОНИЩЕНКО

Більше від автора

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ!

ОГОЛОШЕННЯ

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів