Триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Цьогоріч вона має низку особливостей, адже здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у поточному навчальному році, згідно з Законом України звільнені від проходження державної підсумкової атестації. Водночас вони мають право пройти державну підсумкову атестацію у формі ЗНО за власним бажанням.
І цим скористались окремі випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста Генічеська, які вже склали державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики та української мови і літератури.
У нашому районі затверджено три пункти для проходження ЗНО: Навчально-виховний комплекс «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області, Навчально-виховний комплекс «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3- дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області, Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області.
При підготовці пунктів тестування вжито низку організаційних і практичних протиепідемічних заходів по виконанню постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24.
Здійснюється чергування медичних працівників у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
З метою створення безпечних умов для учасників напередодні чергової сесії ЗНО фахівці Держпродспоживслужби, представники поліції, ДСНС здійснюють перевірку стану підготовки пунктів тестування.
09 липня 2020 року Навчально-виховний комплекс «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області та Навчально-виховний комплекс «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3- дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області прийматимуть учасників ЗНО з історії України.



