І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.
Діти – наше майбутнє, це знають всі. Та, на жаль, дуже часто саме вони найбільше страждають від байдужості та вчинків дорослих.
Саме такою була провідна думка зустрічі прийомних батьків та батьків-вихователів Генічеського району із заступником начальника служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Ольгою Баришніковою та виконавчим директором громадської організації Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій дім» Павлом Смоляковим, яка відбулась 03 липня у актовій залі Генічеської районної державної адміністрації та була присвячена питанням виховання і дотримання інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
У ході бесіди розглянуті питання які потребують великої уваги з боку батьків, а саме – виховання, навчання, оздоровлення дітей. Також, виступаючі звернули увагу батьків – вихователів та прийомних батьків щодо їх особистої відповідальність за життя і здоров’я дітей та приділення особливої уваги підліткам, їх дозвіллю, чутливості до їх внутрішнього світу, недопущення участі у групах та соціально небезпечних іграх.
Особливо приємним моментом зустрічі стало вручення телевізорів від громадської організації Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій дім» кожній родині.
Станом на 03 липня 2020 року у Генічеському районі мешкає 11458 дітей віком від 0 до 17 років включно. На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 156 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (з них – 45 дітей-сиріт).
Із загальної кількості дітей 147 влаштовані до сімейних форм виховання, що становить 94,2% до загальної кількості. На території Генічеського району функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу, у яких виховується 21 дитина зазначеної категорії, та 8 прийомних сімей, до яких на проживання та виховання влаштовані 16 дітей.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов’язків.
Генічеська районна державна адміністрація, служба у справах дітей районної державної адміністрації та Генічеський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді висловлюють велику вдячність громадській організації Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій дім» за їх чуйність до проблем що стосуються саме дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Людмилі Афанасьєвій – начальнику служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації. Дай Боже Вам здоров’я та благословіть в усіх справах!
За інформацією
Служби у справах дітей
Генічеської районної державної адміністрації



