Відбулась селекторна нарада

13 липня в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. На нараді розглядалися питання, що стосуються епідемічної ситуації та запобіганню поширення на території області  коронавірусу COVID-19, про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво» та інші.

Більше від автора

Про особливості списання єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Шановні журналісти!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів