20 липня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням Андрія ОНИЩЕНКА відбулась селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією. На нараді розглядалися питання про епідемічну ситуацію та роботу щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу, про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво», про впровадження дистанційного навчання в закладах освіти області та інші.
- Домашня
- Відбулась селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»
Опубліковано
@dmin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin



