Відбулась селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області

20 липня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням Андрія ОНИЩЕНКА відбулась селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією. На нараді розглядалися питання про епідемічну ситуацію та роботу щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу, про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво», про впровадження дистанційного навчання в закладах освіти області та інші.

Більше від автора

УВАГА!

Антикорупційне спілкування з державними аудиторами

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів