Відбулося засідання комісії

21 липня 2020 року  в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням Андрія Онищенка відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Згідно з порядком денним були розглянуті питання: про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами району незалежно від форм власності, про стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

На засідання були запрошені керівники наступних підприємств та фізичні особи-підприємці: ВАТ «Трест Генічеськагробуд», ДП ДАК «Хліб України» «Партизанський елеватор», ДП «Генічеський виноробний завод», ФОП Малярова Н.І., ФОП Яницька А.В., ФОП Бухтіярова Н.О.,                         ФОП Тихоступ Р.В., ФОП Кияшко І.В., КП «База відпочинку Генгірка»                КП «Атлант –Чонгар», КП «Генічеськ туристичний» Генічеської районної  ради, КП «Комета плюс» Генічеської районної ради.

Присутніми  представниками підприємств – боржників були надані пояснення, визначені причини виникнення заборгованості та зазначені можливі шляхи погашення боргів.

За результатами засідання керівників підприємств зобов’язано вжити всіх невідкладних заходів щодо погашення боргів та прийнято рішення підготувати лист по підприємствам – боржникам до Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області для вжиття відповідних заходів прокурорського реагування та лист до Генічеської районної ради щодо вирішення питання по заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на підпорядкованих районній раді підприємствах.

 

Більше від автора

На нараді з керівниками закладів загальної середньої освіти району обговорені питання підготовки до нового 2020-2021 навчального року

Запитували? Відповідаємо

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів