Голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в колегії обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції

29 липня голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в колегії обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції. На колегії розглядалися питання про стан реалізації проектів в рамках національної програми «Велике будівництво», про стан підготовки навчальних закладів області до роботи в новому навчальному році, про стан проходження пожежонебезпечного періоду в екосистемах області, про фінансово-бюджетну дисципліну та інші.

Більше від автора

Відбулась робоча зустріч представників національного комітету Товариства Червоного Хреста України

Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів