29 липня голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в колегії обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції. На колегії розглядалися питання про стан реалізації проектів в рамках національної програми «Велике будівництво», про стан підготовки навчальних закладів області до роботи в новому навчальному році, про стан проходження пожежонебезпечного періоду в екосистемах області, про фінансово-бюджетну дисципліну та інші.
- Домашня
- Голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в колегії обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»
Опубліковано
@dmin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin



