Відбулось засідання оргкомітету

03 серпня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ відбулось засідання оргкомітету щодо підготовки до відзначення Дня Незалежності України у 2020 році

Більше від автора

На Херсонщині громадяни активно документуються сучасними паспортами у формі картки

В Генічеській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ пройшло засідання штабу

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів