
03 серпня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ відбулось засідання оргкомітету щодо підготовки до відзначення Дня Незалежності України у 2020 році

03 серпня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ відбулось засідання оргкомітету щодо підготовки до відзначення Дня Незалежності України у 2020 році