
08 серпня відбулася робоча поїздка голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія ГУСЄВА до Генічеського району. Поїздка розпочалася у селі Щасливцево, де збудовано нову лікарську амбулаторію. Після огляду амбулаторії губернатор завітав до Генічеської центральної районної лікарні.
У ході робочої поїздки до Генічеського району Юрій ГУСЄВ зустрівся з жителями Генічеського району. Зустріч проходила біля будівлі райдержадміністрації. Протягом години губернатор відповідав на самі різноманітні питання, які турбують генічан.
Потім голова Херсонської обласної адміністрації Юрій ГУСЄВ завітав до Новоолексіївської загальноосвітньої школи №2. Губернатора цікавив хід підготовки до нового навчального року, він відвідав класні кімнати, харчоблок, спортзал.
У ході робочої поїздки до Генічеського району 08 серпня 2020 року голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій ГУСЄВ відвідав КПВВ «Чонгар»
Також в ході робочої поїздки Юрій ГУСЄВ разом з народними депутатами України Володимиром ІВАНОВИМ та Віталієм БЕЗГІНИМ завітали до Генічеського краєзнавчого музею. Коротка екскурсія по музею дуже сподобалась гостям, які були приємно вражені експозиціями музею.



