13 серпня 2020 року голова Генічеської РДА Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в колегії Херсонської обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції.

13 серпня 2020 року голова Генічеської РДА Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в колегії Херсонської обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції. На колегії розглядалися питання про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво», про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2020 рік за підсумками 1 півріччя, про стан підготовки закладів освіти до роботи в новому навчальному році та інші.

Більше від автора

Інформаційна стаття

12 серпня 2020 року в Генічеському районі з робочим візитом перебував заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Вадим Чабан

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів