31 серпня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

31 серпня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусної інфекції на території області, стан будівництва об’єктів у рамках національної програми «Велике будівництво», стан підготовки до нового навчального року та інші.

Більше від автора

Освітній процес на період карантину

31 серпня 2020 року у Генічеській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів