
31 серпня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусної інфекції на території області, стан будівництва об’єктів у рамках національної програми «Велике будівництво», стан підготовки до нового навчального року та інші.


