Український народ вніс вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. У 1941–1944 роках на українській землі були зосереджені головні сили вермахту. В ході війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців.
Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.
02 вересня керівники Генічеської районної державної адміністрації поклали квіти до меморіального комплексу скорботної матері у сквері Слави міста Генічеська на знак вшанування пам’яті всіх загиблих у Другій світовій війні.




