
Сьогодні, 03 травня, відбулося засідання місцевої комісії з ТЕБ та НС (техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) на якій розглянуто питання стосовно епідемічної ситуації в районі та вжиття додаткових протиепідемічних заходів на території міста Генічеськ Генічеського району з метою недопущення розповсюдження COVID-19. За підсумками прийняті відповідні заходи.


