Сьогодні, 03 травня, відбулося засідання місцевої комісії з ТЕБ та НС

Сьогодні, 03 травня, відбулося засідання місцевої комісії з ТЕБ та НС (техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) на якій розглянуто питання стосовно  епідемічної ситуації в районі та вжиття додаткових протиепідемічних заходів на території міста Генічеськ Генічеського району з метою недопущення розповсюдження COVID-19. За підсумками прийняті відповідні заходи.

Більше від автора

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ

Відновлювані джерела енергії

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів