28 вересня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією.

28 вересня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. На нараді розглядалися питання боротьби з поширенням на території області коронавірусу COVID-19, підготовки до опалювального сезону, стану питного водопостачання, осінніх сільгоспробіт на інші.

Більше від автора

Відбулось засідання місцевої комісії ТЕБ та НС щодо посилення контролю за виконанням заходів щодо попередження COVID19 в закладах освіти району.

Кращі заклади загальної середньої освіти району в рейтингу ЗНО-2020 шкіл Херсонської області

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів