
28 вересня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови РДА Гульнари БЕКІРОВОЇ відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. На нараді розглядалися питання боротьби з поширенням на території області коронавірусу COVID-19, підготовки до опалювального сезону, стану питного водопостачання, осінніх сільгоспробіт на інші.


