Щиро вітаємо!

29 вересня 2020 року на колегії Херсонської обласної державної адміністрації Андрію ОНИЩЕНКО, голові Генічеської РДА, було вручено Почесну грамоту Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Генічеського району Херсонської області, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Більше від автора

29 вересня 2020 року заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА взяла участь в колегії Херсонської обласної державної адміністрації в режимі відеоконференції.

30 вересня – День усиновлення в Україні!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів