
29 вересня 2020 року на колегії Херсонської обласної державної адміністрації Андрію ОНИЩЕНКО, голові Генічеської РДА, було вручено Почесну грамоту Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Генічеського району Херсонської області, сумлінну працю та високий професіоналізм.


