
Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. В Україні він відзначається 30-го вересня. На сьогоднішній день в Україні функціонують близько 40 тисяч великих і малих бібліотек.
У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!
30 вересня 2020 року в Генічеській центральній районній бібліотеці відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, на яких була присутня заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА. Вона щиро привітала всіх присутніх зі святом та вручила Почесні грамоти районної державної адміністрації кращим працівникам.


