
В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих так і з боку дитини. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.
Сьогодні в таких українських родинах нашого району зростають 43 усиновлених дитини.
Саме у цей день заступником голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнарою Бекіровою та працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації були відвідані родини, які прийняли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Батькам були висловлені слова подяки і побажання здоров’я та благополуччя у їх родинах, а дітлахи отримали солодощі.
За інформацією
Служби у справах дітей
Генічеської районної державної адміністрації


