В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих так і з боку дитини. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.

Сьогодні в таких українських родинах нашого району зростають 43 усиновлених дитини.

Саме у цей день заступником голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнарою Бекіровою та працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації  були відвідані родини, які прийняли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Батькам були висловлені слова подяки і побажання здоров’я та благополуччя у їх родинах, а дітлахи отримали солодощі.

За інформацією

Служби у справах дітей

Генічеської районної державної адміністрації

 

Більше від автора

Від активності місцевої влади залежить розвиток населеного пункту

29 вересня 2020 року у місті Генічеську пройшла звітно-виборча конференція громадської організації «Генічеське районне товариство інвалідів».

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів