22 жовтня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням голови РДА Андрія ОНИЩЕНКА відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
22 жовтня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням голови РДА Андрія ОНИЩЕНКА відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.