22 жовтня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації під головуванням голови РДА Андрія ОНИЩЕНКА відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

Розглядалося питання організації освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19. Рішення комісії додається.

Більше від автора

За активної співпраці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Генічеської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості 20 жовтня 2020 року відбувся інформаційний семінар на тему “Пропаганда здорового способу життя”.

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів