
27 жовтня 1944-го радянські війська визволили Ужгород, а 28-го вийшли на сучасну західну межу України.
В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з території України. Завдяки їх мужності та героїзму, високому патріотизму та незламній силі духу сьогодні ми знаємо, що таке мир. Тому наш обов’язок – пам’ятати їх подвиг.
28 жовтня 2020 року керівники району та міста поклали квіти до пам’ятника Невідомому Солдату в міському парку ім.Шевченка


