Надаємо інформацію станом на 05.01.2021:
У Генічеському районі один новий випадок захворювання на COVID-19.
В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19- 2, з пневмонію – 2 хворих, які потребують подачу кисню.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 14 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 19 хворих з пневмонією, з яких 13 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 21 хворий з пневмонією. Подачу кисню потребують 5 хворих.


