Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС12 січня заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА взяла участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС в режимі відеоконференції. Розглядалося питання підготовки до сталої роботи підприємств та організацій області у період погіршення погодних умов.
- Домашня
- Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»
Опубліковано
@dmin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin



