Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС12 січня заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА взяла участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС в режимі відеоконференції. Розглядалося питання підготовки до сталої роботи підприємств та організацій  області у період погіршення погодних умов.

Більше від автора

Відбулась робоча нарада

Щоденна інформація на 13.01.2021

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів