Надаємо інформацію станом на 14.01.2021:
У Генічеському районі два нових випадки захворювання на COVID-19.
В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19 та пневмонії – не має.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 15 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 17 хворих з пневмонією, з яких 28 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 17 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 9 хворих.
Директор Ельдар ФЕТІЄВ.


