З 15 по 17 жовтня 2015 року на території історичного центру «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району відбувся Чемпіонат області серед юніорів з пішохідного туризму та обласні туристичні змагання серед педагогічних працівників.
На осінній Чемпіонат було запрошено 10 сильніших команд області, серед яких була і команда юніорів Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва (керівник Козачук Н.П.). Змагання проходили за видом «крос-похід», де перед командами було поставлене завдання – за 4 години здолати відстань у 9 кілометрів з елементами пішохідного туризму. У лісовій місцевості команда орієнтувалась, знаходжуючи позначені на мапі «технічні об’єкти»: навісна переправа через річку, спуск по схилу, траверс,вертикальний спуск зі скель. Хлопці та дівчата долали природні перешкоди, використовуючи техніку та тактику пішохідного туризму.
У крос-поході юні туристи посіли III місце. За волю до перемоги команда була нагороджена кубком та дипломом обласного Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, а також грамотою та безкоштовною екскурсією до історичного центру «Зелені хутори Таврії».
На обласних туристичних змаганнях серед педагогічних працівників Генічеський район представляли: Анатолій Коваленко (районний Палац творчості), Іван Чендєв (Плавська ЗОШ), Марина Гладун, Сергій Усенко (Червонопрапорна ЗОШ), Костянтин Гурульов (Щасливцівська ЗОШ). Чітко та злагоджено діяла команда, долаючи річку за допомогою маятника та навісної переправи, виконуючи завдання з народознавства, історії, географії, екології та стала найсильнішою командою серед педагогів, виборовшиI місце у змаганнях (капітан команди Коваленко А.В.).Педагоги – туристи нагородженізолотими медалями та дипломами обласного Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді.
Змагання зі спортивного туризму стали для педагогів та юніорів ще однією вершиною до самовдосконалення.
За інформацією відділу освіти


