08 лютого заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА взяла участь в селекторній нараді в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19, про формування в області переліку об’єктів будівництва у рамках національної програми «Велике будівництво», про створення в області належних умов для безпечного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти та інші.
- Домашня
- Відбулась селекторна нарада
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»
Опубліковано
@dmin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin



