«ВІД СЕРДЦЯ ДО СЕРДЦЯ»

Від серця і до серця
Ми прокладемо стежинку,
У кожного позичимо
Любові хоч краплинку.
І ось уже – дорога,
По ній ітимуть люди.
Краплинка до краплинки –
З любові море буде.
(Л.Вознюк)

Під таким девізом 22 жовтня 2015 року у дошкільному навчальному закладі яслах-садку «Ластівка» Стрілківської сільської ради відбулася зустріч з прикордонниками відділу прикордонної служби «Генічеськ» під керівництвом начальника відділення інспекторів, капітана Олександра Андрощука. Педагогічний колектив разом з вихованцями підготували для гостей яскраве свято, на якому лунало багато пісень, діти подарували гостям свої малюнки, поробки-серця, частували короваєм, спеченим кухарями дошкільного навчального закладу. У святковому концерті приймали участь вчителі початкових класів Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів разом зі своїми учнями. По закінченню заходу сім’я волонтерів Завадський Владислав Йосипович та Завадська Олександра Вікторівна пригостили гостей тортами.

Участь в таких заходах дає дітям змогу проявити свої патріотичні почуття, зробити щось корисне, відчути вдячність, радість від доброї справи.

За інформацією відділу освіти районної державної адміністрації

Більше від автора

Соціальні гарантії учасників АТО

Засідання Школи молодого завідувача у Генічеському яслах-садку № 3 «Казка»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів