У першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 1999 року, відзначається День працівника соціальної сфери. Люди, які обрали для себе цю професію, допомагають пенсіонерам, а також соціально незахищеним верстам населення, які потребують підтримки з боку держави. Доброта і милосердя стали основними складовими в їх роботі. 2 листопада у художньому салоні РБК відбувся святковий захід, присвячений Дню соціального працівника. Де було відзначено фахівців, які не просто виконують свої обов`язки, але і віддають теплоту своєї душі і серця людям.
Соціальну сферу у нашому районі представляють: управління праці та соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, управління пенсійного фонду України в Генічеському районі, фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних хвороб, фонд соціального страхування тимчасової втрати працездатності, районний та міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районний центр зайнятості, районна організація Товариство Червоного Хреста.
На адресу людей, які обрали цю гуманну професію, звучало багато добрих слів від колег та представників влади. Соціальних працівників привітали: голова РДА Олександр Воробйов, заступник голови районної ради Віктор Краєвий, секретар міської ради Олександр Тулупов. Вони підкреслили, що фахівці, які працюють у цій сфері, щодня допомагають людям долати труднощі, що виникли на їх життєвому шляху і боротися з самотністю, вселяючи віру в добро та зміни на краще. У цей день соціальним працівникам були вручені почесні грамоти та подяки.
А святкову атмосферу створювали виступи В’ячеслава Чорного, Андрія Корхута (РБК), Ірини Шапірко і Влади Герели (Генічеська ШЕВ). У такому форматі День соціального працівника у Генічеському районі відзначався вперше.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


