До Всеукраїнського дня працівників культури і аматорів народного мистецтва

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва. Це свято творчих, інтелігентних, мудрих людей, які відчувають прекрасне. Вони відроджують спадщину попередніх поколінь, вносять свій внесок у збереження культури українського народу.

Зараз у Генічеському районі працює 20 установ клубного типу: РБК, селищний будинок культури , 11 сільських будинків культури, 7 сільських клубів. А також 24 бібліотеки, краєзнавчий музей, 3 школи естетичного виховання. 11 творчих колективів мають звання «Народний», 5 – звання «Зразковий». У сфері культури і мистецтва району задіяно понад 200 працівників. Фольклорні, вокальні, танцювальні колективи та вихованці шкіл естетичного виховання, завдяки участі в районних, обласних , Всеукраїнських конкурсах і фестивалях, розкривають свої здібності, вдосконалюють професійну майстерність, об’єднують прихильників народної творчості та музичного мистецтва. Місцеві поети і художники роблять наше життя кращим, та дають людям змогу замислитись над такими вічними цінностями, як доброта, милосердя, щирість.

6 листопада в художньому салоні Генічеського РБК зібралися працівники культури з усього району. Їх з професійним святом вітали: перший заступник голови Генічеської РДА Олексій Сищенко, заступник голови районної ради Віктор Краєвий, секретар міської ради Олександр Тулупов, начальник відділу культури Генічеської РДА Вікторія Сухорукова, директор РБК Альона Тютюнник. Вони вручили почесні грамоти і подяки працівникам культури району. Багато добрих слів на адресу творчих людей прозвучало і від начальника відділу освіти Генічеської РДА Ірини Попової, заступника головного лікаря ЦРЛ по дитинству та допомозі в пологах Олени Ісакової, директора Терцентру Світлани Кучеренко.

Культпрацівники спілкувалися між собою за фуршетними столиками, з задоволенням слухали музичні твори та вокальні виступи своїх колег. Це свято було організовано районним відділом культури спільно з колективами РБК, центру по обслуговуванню закладів культури, профспілкового комітету закладів культури району.

Спонсорами заходу « В колі друзів» виступили: ПТУ №27 (директор Анатолій Шведов), ПАП «Новогригорівське» (директор Олександр Шулік), міська рада, Олексій Апорін, Віра Стрільцова, Іван Осташевський, Вадим Васильчук, Володимир Гурковський, Сергій Тищенко, Роман Буроджиєв, Володимир Кобець, Хакім Раджабов, Анатолій Харламов, Світлана Чумаченко, Олександр Галько, Ольга Мелімука, Нана Чернова, Володимир Приходько, Геннадій Осьмак. Також в вирішенні організаційних питань допомогли: заступник голови Генічеської РДА Гульнара Бекірова, директор ЖЕК -1 Сергій Бубнов та в.о. директора Генічеської ЗОШ №1 Оксана Дзугань. Завершилося свято феєрверком від спонсора Сергія Мінькача.

Хочеться подякувати всі колективи Генічеського району та їх керівників за майстерність і любов до творчості. Бажаємо Вам вдячних глядачів, невичерпного натхнення, нових творчих досягнень, морального задоволення від отриманих результатів! Нехай Ваша праця буде гідно винагороджена, а заслуги не залишаться непоміченими. Зі святом!

Відділ культури
Генічеської РДА.

 

Більше від автора

Координационный совет Конгресса определился с планом работы

До Дня української писемності та мови

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів