Щорічно в Україні проходить велика кількість різноманітних конкурсів та фестивалів. Саме на них проявляють свої таланти та музикальні здібності діти і молодь. 21-22 серпня 2015 року в місті Миргород пройшов IV Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості “Квітуча Україна”, в якому прийняли участь вихованці Новоолексіївської школи естетичного виховання. За підсумками конкурсу учень 4-го класу, скрипаль Рустем Еміратлі, серед солістів-інструменталістів, посіяв перше місце і отримав запрошення на VI Міжнародний Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь», який проходив 30 та 31 жовтня в місті Київ, де нашим юним музикантам з Новоолексіївської школи естетичного виховання знову вдалося проявити свої таланти та зайняти 1 місця у двох номінаціях: солісти – інструменталісти та солісти – вокалісти. Переможцями стали – Рустем і Зарема Еміратлі (викладачі – Хатідже Еміратлі,Сакіне Люманова). Серед 85 учасників брату та сестрі вдалося стати найкращими та привести до дому грамоти і медалі. Також Руслан Еміратлі здобув Кубок переможця фестивалю. Поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримки відділу культури Генічеської РДА. Зараз учні Новоолексіївської школи естетичного виховання удосконалюють свою музичну майстерність і готуються до нових виступів та конкурсів.
За інформацією відділу культури
Генічеської РДА.


