Наприкінці жовтня 2015року на базі навчально–виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» відбулася навчальна сесія районного наукового товариства «Надія», в якій взяли участь учні та керівники наукових робіт із 11 загальноосвітніх навчальних закладів та Генічеської районної станції юних натуралістів.
Були розглянуті актуальні питання щодо особливостей проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт у 2015/2016 навчальному році, вимоги до написання науково-дослідницьких робіт та критеріямїх оцінювання,написання контрольних робот з базових дисциплін та ролі презентації у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.
Про діючі вимоги щодо особливостей написання науково-дослідницьких робіт детально та цікаво доповіла Скрипка Світлана Василівна – директор Генічеської районної станції юних натуралістів, керівник відділення «Хімія та біологія».
Десятикласниці навчально–виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Рец Віолетта та Малахова Ольга (керівники Толубець Галина, Козіна Валентина та Носова Любов) представили презентації своїх науково-дослідницьких робіт та поділилися подальшими творчими планами.
Оргкомітет районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт бажає юним науковцям району творчої наснаги , успіхів та нових відкриттів!
За інформацією відділу освіти


