ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «РУХУ ПРАВИЛА ЄДИНІ – ПОВАЖАТИ ЇХ ПОВИННІ» В ГЕНІЧЕСЬКОМУ ЯСЛАХ – САДКУ №3 «КАЗКА»

На виконання наказу відділу освіти районної державної адміністрації від 29.10.2015 №413 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху» з 09 листопада по 13 листопада 2015 року у Генічеському яслах-садку №3 «Казка» проведено Тиждень безпеки дорожнього руху на тему: «Руху правила єдині – поважати їх повинні».

Метою проведення Тижня є залучення широкого кола дітей до оволодіння навичками безпечної поведінки на вулицях та дорогах, впровадження різноманітних методів навчання вихованців дорожній грамоті та проведення роботи, спрямованої на профілактику дорожньо-транспортних пригод.

Під час проведення Тижня у кімнаті «Безпеки життєдіяльності» організована тематична виставка літератури, дидактичних посібників, конспектів занять, сценаріїв світ та розваг, розроблені рекомендації, ігри та пам’ятки для дітей і батьків. У кожній групі оформлені куточки по безпеці дорожнього руху з макетами вулиць, піших переходів згідно віку дітей.

Протягом Тижня були проведені різноманітні заходи. В старшій групі «Золотий ключик» вихователь Олена Солянік провела інтегроване заняття з використанням новітніх технологій «Транспорт та його роль в житті людини», на якому діти отримали не тільки теоретичні знання, а й були учасниками моделювання небезпечних дорожніх ситуацій: «Переходимо вулицю», «Переведи малюка через дорогу». Вихователь старшої групи «Дзвіночок» Олена Ладигіна ознайомила дітей з роботою світлофора під час екскурсії до перехрестя. Діти спостерігали за різноманітним транспортом, як пішоходи переходять дорогу під час роботи світлофора. Для батьків були проведені консультації на тему «Правила дорожнього руху», «Безпека дітей на міських вулицях».

Цікава та змістовно пройшла бесіда-тренінг з майором поліції відділу Генічеського ВП ГНУП Олександром Дячком, який не тільки розповів про правила дорожнього руху, а й провів вікторину з дітьми старших та середніх груп на кращого знавця дорожнього руху.

Під час Тижня безпеки дорожнього руху інструктор з фізичної культури Інгрида Стойко провела спортивну розвагу для дітей старшої групи «Зелений вогник», а педагоги закладу підготували для малят пізнавально-розважальну виставу «Подорож у країну дорожніх знаків».

Наприкінці Тижня проведена виставка дитячих малюнків «Світлофор Моргайко на друзів чекає, малюків кмітливих надто поважає».

Тиждень безпеки дорожнього руху в яслах-садочку пройшов змістовно, цікаво, пізнавально.

За інформацією відділу освіти районної державної адміністрації

Більше від автора

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ЗДОРОВ?Я МАЛЮКІВ РАЗОМ

Як парость виноградної лози, плекайте мову!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів