21 листопада за ініціативи регіонального Меджлісу кримських татар та громадської організації «Земляцтво» у районі відбувся автопробіг від Стели на знак дружби Генічеського району та Махарадзевського району Грузії до села Чонгар за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сищенка та заступника голови районної державної адміністрації Гульнари Бекірової, мешканців населених пунктів району – Генічеська, Партизани, Новоолексіївки, Щасливцеве, Стрілкового, а також Херсону і Мелітополя та всіх бажаючих власників автотранспорту (близько 30 автомашин) з широким використанням української і кримськотатарської національної та патріотичної символіки. На кінцевому пункті автопробігу, у селі Чонгар учасники заходу розвернули великий прапор України і кримськотатарського народу та виконали Гімн України. Далі відбувся концерт, де співали українські і кримськотатарські патріотичні пісні, читали українські вірші та інше. Викладачі та учні Генічеського професійно-технічного училища № 27 виготовили кондитерські вироби, якими пригостили прикордонників, військових Збройних сил України та учасників автопробігу.
Інформація сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики
Фото Олександра Косенка


