Кожна людина з любов’ю ставиться до своєї маленької Батьківщини, де вона народилася, зробила перший крок у життя, де вперше пізнала світ, почула рідну мову, матусину колискову, завітала до дитячого садка.
Які враження залишаться від дитинства, залежить від нас – дорослих!
Надзвичайно важливо сьогодні плекати у маленьких громадян України любов до рідного краю, народу, його культури,традицій. А починати потрібно з близького – сім’ї, дитячого садка, рідного міста. В Генічеському яслах – садку №14 «Колосок» вихователі вчать дітей любити рідне місто, знайомлять з пам’ятками, містами слави, відпочинку, з працею людей міста, з видатними та почесними людьми міста Генічеська.
6 листопада 2015 року в Генічеському яслах-садку №14 «Колосок» в старшій групі вихователь Людмила Овчар провела інтегроване заняття у формі телемосту Генічеськ-Київ «Рідне місто – моє» з використанням інтерактивних комп’ютерних технологій. Діти виступали у ролі кореспондентів дитячих журналів та місцевих газет, які представляли своє місто, розповідали гостям про пам’ятні місця нашого міста, красу та цілющу силу Азовського моря. На заняття були запрошені видатні митці нашого міста – талановита місцева художниця Анжела Коренкова та поет, цікава людина, майстер зупиняти мить, фотохудожник, почесний громадянин міста Олександр Прихненко.
Діти із зацікавленням слухали Анжелу Геннадіївну, яка розповіла про себе та свою творчість, познайомила зі своїми картинами, присвяченими Генічеську, одну із них подарувала музею дитячого садка. Багато задоволення принесла дітям і зустріч з Олександром Володимировичем Прихненком. Він поділився спогадами про своє дитинство, творчій шлях, почитав дітям власні вірші «Зайчик», «Їжачок», на згадку про зустріч подарував дітям свій фотоальбом та збірки віршів. Вихованці дитячого садка також приготували гостям подарунки: запальний український танок «Гопак», та власноруч виготовлених паперових голубів миру, квіти.
Діти – це майбутнє країни, це вони, маленькі громадяни-будівельники майбутнього життя в Україні. Дітям було запропоновано на мить уявити себе мером міста, сівши в уявне «Крісло мера» та висловити свої думки «Що я зробив би для міста, коли б мене обрали мером?». Пропозиції були різні, висновок один – діти мріють про щасливе майбутнє. Вихованці ясла – садка «Колосок» втілили свої мрії в іграшковий макет «Містечко розваг» для всіх маленьких мешканців Генічеська.
Заняття закінчилось, але кожна дитина мала змогу ще раз доторкнутись до краси мистецтва і хтозна, проминуть роки, і нашу «маленьку батьківщину» прославлять нові талановиті митці, справжні патріоти країни.
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації


