19 листопада 2015 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи I -III ступенів № 3 відбувся фізкультурно-спортивний захід «Олімпійське лелеченя», в якому прийняли участь більше 120 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.
За результатами заходу І місце посіла команда навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов», ІІ місце – команда Рівненської загальноосвітньої школи I -III ступенів, ІІІ-ІV місця – Партизанська та Чонгарська загальноосвітні школи I -III ступенів.
Бажаємо спортивним лідерам подальших перемог!
За інформацією відділу освіти


